Reference

…aneb co o nás napsali někteří naši klienti

Cestovatelský portál Hedvábná stezka

Kluci z Go-UPu připravili pro naše sdružení Hedvábná stezka povedený kurz ve Žďárských vrších. Dvanáct účastníku se seznámilo s technikou navazování, slaňování a lezení. Jako pozitivum vidím celé naladění týmu GO-UPu a jejich dobrou náladu, kterou předávali účastníkům. Seznamovací hry s horolezeckou tématikou a večerní horolezecké filmy pouze podtrhly celou organizaci.

Pavel Pichler,  klub hedvábná stezka

 

OS DĚTI BEZ HRANIC
Karel a lidi kolem něho z GO-UP připravují pro naše dětské letní tábory již několik let úžasné vysoké lanové překážky, celkem každoročně pro zhruba 300 dětí. Jsou sehraný a perfektně fungující tým lezců a lanových „bavičů“. Každý rok našim dětem a vedoucím připraví několik mobilních vysokých lanových atrakcí, vždy něco nového, netradičního a zajímavého. Dbáme hodně na bezpečnost našich dětí a jsme přesvědčeni, že lidé z GO-UP na bezpečnost dětí na vysokých lanech dbají na stoprocent. Po letech bezvadné spolupráce tak mohu říct, že je bereme jako profíky, kteří dělají svoji práci s odpovědností a přitom s nadšením a velkou radostí. Držíme palce ať to jde stále tak skvěle. Děkujeme.

Mgr. Josef Valter, předseda sdružení DĚTI BEZ HRANIC

 

2D system s.r.o.

Chtěla bych napsat, že jsme byli s realizací lanových překážek na několika akcích pro širokou brněnskou veřejnost velmi spokojeni. Akce byla dobře naplánovaná a zodpovědně realizovaná a zajištěná. Na váš tým jsem se mohla plně spolehnout a to je jeden z důvodů, že se na vaši organizaci při realizaci akcí oracím opakovaně.Prostě – dobré, bezchybné, iniciativní, profesionální.
MUDr. Dana Stračárová
event manager